REKLAMA, GRAFIKA I SZYLDY

Płyty z plexi

Płyty z plexi wytłaczanej (XT)

Płyty z PMMA (polimetakrylan metylu) są tworzywem przeźroczystym, sztywnym oraz termoplastycznym. Płyty te wytwarzane są metodą wytłaczania (ekstruzji). Kolor podstawowy to bezbarwny odporny na działanie promieniowania UV i warunki atmosferyczne, idealnie nadaje się do szklenia w zastępstwie szkła. Stosowane w oświetleniu sklepów, ekspozytorach sklepowych np. regały na obuwie.

Płyty z plexi wylewanej (CAST)

Wylewane arkusze z polimetakrylanu metylu idealnie nadają się do obróbki frezem lub laserem.

Wyroby z plexi

Wymyśl projekt, my go wyprodukujemy!
Każdy zakup premiowany wizytownikiem.

Płyty PCV

Płyty z twardego PCV

Płyty twarde z polichlorku winylu są materiałem litym, bez porów, o jednorodnej strukturze. Dostępne w szerokim zakresie grubości, standardowo bezbarwne o bardzo wysokiej przejrzystości oraz białe, matowe i z połyskiem stosowane są głównie w reklamie bądź w budownictwie np. przy budowie autostrad oraz budownictwie przemysłowym. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji zakres zastosowań rozszerza się o te szczególnie narażone na szkodliwe działanie promieniowania UV czy wymagające certyfikatów higienicznych. Płyty doskonale poddają się obróbce mechanicznej, takiej jak: wiercenie, cięcie piłą i frezem, gięcie i termoformowanie, klejenie, spawanie i zgrzewanie. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne oraz na uderzenia pozwala stosować twarde płyty z PCV w miejscach, gdzie istnieje ryzyko łatwego uszkodzenia.

Płyty ze spienionego PCV

Płyty ze spienionego polichlorku winylu dostępne w szerokim zakresie grubości i zróżnicowanej gamie barw. Posiadają uporządkowaną strukturę wewnętrzną o zamkniętych komórkach z gładką i twardą powierzchnią. Dzięki swoim właściwościom mają bardzo szeroką gamę zastosowań. Z takich płyt korzystają agencje reklamowe, drukarnie wielkoformatowe, firmy budowlane i przemysłowe.

Płyty HIPS i kompozytowe typu DIBOND

Płyty HIPS

Płyty wykonane z polistyrenu wysokoudarowego (HIPS), który jest lekkim materiałem o wysokiej udarności, bardzo łatwo poddającym się termoformowaniu, o stosunkowo wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Istnieje wiele możliwości jego przetwarzania, a dostępność w różnych modyfikacjach oraz szerokiej gamie kolorystycznej powoduje, że HIPS doskonale sprawdza się w branży przemysłowej i reklamowej. W wersji podstawowej tworzywo przeznaczone jest do zastosowań miedzy innymi takich jak: kasetony podświetlane, podajniki, displaye reklamowe, ekspozytory i potykacze, podkład pod zadruk offsetowy i sitodrukowy, gadżety reklamowe, wystawy w punktach sprzedaży, a w odpowiedniej modyfikacji może być stosowane także na zewnątrz.

Płyty kompozytowe typu DIBOND

Płyty kompozytowe typu DIBOND znakomicie odnalazły miejsce w branży reklamowej. Cienka warstwa aluminiowa obustronnie nałożona zapewnia niespotykaną sztywność co wyróżnia ją i sprawia, że wiedzie prym wśród innych płyt w reklamie. Tworzona jest w szerokiej gamie kolorystycznej, i grubościach od 2 do 4mm.