Niedrogie zadaszenie z poliwęglanu komorowego – dopasujesz je wszędzie!

Marzysz o odrobinie cienia w swoim przydomowym ogródku? Chcesz ochronić taras przed palącymi promieniami letniego słońca? A może szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci zabezpieczyć rośliny przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi? Jeśli tak – mamy dla Ciebie propozycję! Postaw na płyty z poliwęglanu komorowego. Stanowią one niezwykle atrakcyjną alternatywę dla niestabilnych parasoli, nietrwałych żagli czy łamliwych markiz. Przekonało się o tym już wielu naszych Klientów m.in. z Gniezna, Leszna, Piły, Poznania, Warszawy, Wrocławia oraz innych miast Polski. Teraz pora na Ciebie!

Wytrzymałość – podstawowa zaleta płyt z poliwęglanu komorowego

Ostatnimi czasy pogoda w naszym kraju jest wyjątkowo kapryśna. Szczególnie w trakcie letnich miesięcy tropikalne upały, gwałtowne huragany czy silne deszcze towarzyszą nam nad wyraz często. Chcąc zabezpieczyć przed nimi taras bądź fragment ogródka, należy więc zdecydować się na solidne, trwałe i wytrzymałe rozwiązania. Takie są właśnie płyty z poliwęglanu komorowego. W przeciwieństwie do markiz, żagli oraz parasoli są one odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne – nie blakną pod wpływem słońca i nie przecierają się na skutek wiatru. Dlatego też zyskały już uznanie wielu Klientów m.in. z Gniezna, Wrocławia, Warszawy, Poznania, Piły i Leszna.

Poliwęglan komorowy – doskonałe rozwiązanie nie tylko na lato

Sporą zaletą poliwęglanu komorowego jest również odporność na niskie temperatury. Zbudowane z jego użyciem zadaszenia czy też różnego rodzaju konstrukcje są więc całoroczne – nie wymagają demontażu na zimę (w przeciwieństwie do materiałowych markiz, żagli bądź parasoli). Tym sposobem latem mogą służyć jako ochrona przed słońcem, natomiast w trakcie zimowych miesięcy będą sprawdzać się doskonale m.in. jako wiaty do sprzętów ogrodowych. Dzięki temu zaufało nam już wielu mieszkańców Gniezna, Leszna, Piły, Poznania, Wrocławia oraz Warszawy, którzy zdecydowali się na wykorzystanie poliwęglanu komorowego na swoich podwórkach.

PlexArt z okolic Poznania – fachowcy od poliwęglanu komorowego na miarę Twoich potrzeb

Poliwęglan komorowy występuje w różnych grubościach oraz wariantach kolorystycznych. Warto więc przed jego zakupem rozważyć cel, do którego zostanie wykorzystany. Wówczas łatwiejsze będzie dostosowanie jego parametrów do oczekiwań, które powinien spełniać. Specjaliści z firmy PlexArt z Lubonia k. Poznania chętnie pomogą w podjęciu tej decyzji. Zdaj się na nich, a będziesz mógł cieszyć się wytrzymałym zadaszeniem z poliwęglanu przez długie lata!